104
Sesliloft Kullanım Şartları

Sesliloft.Com sesli ve görüntülü sohbet Sesli Chat Sesli Yazılı Sohbet, Sesli Kameralı Sohbet, Mikrofonlu Sohbet, Yarışma, Müzik, Eğlence, Dini Konular, İlahiler, Canlı Müzik, Aile Odaları, Seviyeli Sohbet, Arkadaslık, Dostluk, Kardeşlik, Sevgi Saygı, Hoş Görü, Kaliteli Sohbet, İnsanlara Faydalı Olan şeyleri Kişilere Aktaran Sohbet, Sesli Kameralı Görüntülü Mikrofonlu Yazılı Kişi Ve Kurumlara Bağımsız, Türk Ceza Kanunlarına Uygun, Devletin Türkiye Cumhuriyeti Kanun ve Esaslarına Uygun Şekilde Siyasi Görüş, Din Dil Irk Ayrımı Gözetmeksizin, Hiç bir mezhep Ve ayrım yapmaksızın Daima Kişilere Barış, Güzellikler Sunan, Amacı Eğlence Sanal Dünyasında Kenine Yer Açmış Sesli Görüntülü Sohbet Plartformudur... Bu Siteye giren herkes Bu sitedeki Uygulanan Kurallara Uyarılara Uygun Şekilde Giriş Yapmak Ve sohbet edip Eğlenmek Zorundadır, Kişiler Bu siteye girerek Bu kuralları Kabul etmiş sayılır.. Doğabilecek Her türlü Ahlaksız, Kavga, Küfür, Hakaret, Şikayetlerden Sesliloft.Com Sesli sohbet sitesi Sorumluluk Kabul edilemez, Sesliloft.Com sohbet sitesi Bu olayların Dışında burdaki yazıları yazarak Olayların Dışındadır.. Sorun ve sıkıntılarda Sesliloft.Com sesli sohbet sitesi Yetkili ve görevlilerinden Yardım isteyiniz, Doğabilecek her türlü Hukuki Olaylardan Sesliloft.Com sohbet sitesi Sorumluluk Kabul etmez, etmeyecektir, İş Bu, Sesliloft Sohbet sitesi Sadece insanlara sohbet ve eğlence müzik ve arkadaslık İçin açılmış Bir sitedir. Kişi yada kurumların kendi aralarındaki Sorun ve sıkıntılarla alakası yoktur, olaylara dahil edilemez..

Tüm bu yukarıda yazılan maddeler Tüm Sesliloft.Com Sesli sohbet Sitesini kullanan herkes için geçerlilik taşımaktadır..

Doğacak olan tüm Hukuki Sorun ve sıkıntılarda Kişilerin kendi arasındaki süreci Türk Mahkemeleri tarafından Cezai kanunlar esas alınmaktadır..

Sesliloft.Com Sohbet sitesi, Tüm Hakları Saklıdır...

Kopyalanamaz, Alıntı Yapılamaz, Resim Çekilemez... Aksi Takdirde Hukuki Süreci Kabul Etmiş Sayılır..

Tüm Kullanıcı Ve Sitemizin Üye Misafir Dost Yetkili Ve Görevlilerine İyi Eğlenceler Dileriz...

 Saygılarımızla....                                                               Sesliloft.Com Yönetimi...!

 

Sesliloft.Com Sizin Seçiminiz. sesliloft sesli loft loft loftsesli seslilot seslilof com net biz org name Sesliloft Www.Sesliloft.Com Sesli Sohbet,Sesli Chat,Sesli Kameralı Sohbet,Kameralı Chat,Arkadaslık,Dostluk,Sevgi,Saygı,H...
Tüm Hakları www.Sesliloft.Com Sitesine Aittir.

0544 030734

TÜRKİYE